KreuStil Jetese

Detaje tronditëse; Britney Spears çau kokën gjatë një sherri me Sam!

Detaje tronditëse; Britney Spears çau kokën gjatë një

Britney Spears thuhet se pësoi një lëndim në kokë mes një grindjeje të ashpër me Sam Asghari, para se të nisin procedurat e divorcit të tyre. Mësohet se gjatë një mosmarrëveshjeje në një dhomë hoteli në Londër, situata u përshkallëzua deri në pikën ku Spears u pengua, duke u goditur në një tavolinë kafeje dhe duke shkaktuar një dëmtim në kokë që kërkonte qepje.

Avokatët e të dyja palëve ende nuk i janë përgjigjur pyetjeve të mediave. Thuhet se paqëndrueshmëria e supozuar emocionale e Spears, bëri që Asghari të kërkonte divorcin pas vetëm 14 muajsh.

Ky vendim thuhet se u përshpejtua nga dyshimet për pabesi nga ana e Spears dhe pretendimet se ajo kishte sulmuar fizikisht Asghari, madje duke i shkaktuar edhe një nxirje në sy. Në kundërshtim me këto pretendime, burime pranë Spears i kanë mohuar.

Britney Spears cracked her head open on a coffee table during an 'explosive' fight with husband Sam Asghari in London prior to their shock divorce , a new report has claimed. https://t.co/r9z5TMt6dT

Spears dhe Asghari konfirmuan ndarjen në rrjetet e tyre sociale, duke u treguar të përmbajtur në lidhje me problemet që çuan në ndarjen e tyre. Raportohet gjithashtu se Asghari nuk do të përfitojë financiarisht nga kujtimet e ardhshme të Spears,  “The Woman in Me”.

Britney Spears cracked her head open, ‘needed stitches’ after Sam Asghari fight: TMZ doc https://t.co/HpIZ1Styht pic.twitter.com/Wn99qEyXRM

Libri i shumëpritur do të dalë më 24 tetor,dhe duket se nuk ka gjasa të ndryshojë narrativën e tij, duke pasur parasysh afërsinë e datës së publikimit.

Pavarësisht problemeve, burime pranë Britney pohojnë se ajo mbetet optimiste dhe e fokusuar në punën e saj. Ajo thuhet se është duke punuar për albumin e saj të parë që nga viti 2016, duke demonstruar vendosmërinë e saj për të vazhduar mes sfidave personale.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF