KreuStil Jetese

Leonardo DiCaprio ka një të dashur të re: Kush është Vittoria Ceretti?

Leonardo DiCaprio ka një të dashur të re: Kush është

Leonardo DiCaprio ka gjetur sërish dashurinë. Në përputhje me preferencat e tij të vendosura, partneri i fundit i aktorit është nën 25 vjeçe. Pas një vere të lirë në plazhet e Sardenjës dhe një ekskursioni në Ishujt Balearik, përfshirë Ibiza dhe Formentera, aktori i njohur është parë në Kaliforni i shoqëruar nga modelja italiane Vittoria Ceretti.

DiCaprio dhe Ceretti u panë në Santa Barbara, Kaliforni. Aktori kishte veshur një bluzë të bardhë, pantallona të shkurtra dhe atlete gri. Vittoria nga ana tjetër, në mënyrë të ngjashme, kishte një këmishë të bardhë, pantallona të zeza dhe atlete gri.

Të dy u fotografuan, teksa ajo po shijonte një akullore, ndërsa DiCaprio një latte të ftohtë.

Po kush është Vittoria Ceretti?

Ceretti ka lindur më 7 qershor 1998, në Brescia, Itali. Duke filluar rrugëtimin e saj të modelimit në moshën 14-vjeçare, ajo tashmë ka vendosur prezencën e saj në disa pasarela ndërkombëtare.

Shumë marka të njohura bashkëpunojnë me padurim, duke përfshirë Dolce & Gabbana, Loewe, Givenchy, Versace, Jacquemus dhe Chanel.

Në eventin vjetor “Elite Model Look” të organizuar nga Elite Model Management, Ceretti arriti në finale. Ajo gjithashtu ndan një miqësi të ngushtë me Gigi Hadid, një tjetër grua e lidhur romantikisht me DiCaprion.

Marrëdhënia më e fundit e njohur e Cerettit ishte me DJ Matteo Miller, me të cilin u martua, por vendosën të vazhdonin në rrugë të ndara më 12 qershor.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF