KreuStil Jetese

Në mes divorcit me Sam, Britney dëshiron të pajtohet me babanë e saj?!

Në mes divorcit me Sam, Britney dëshiron të pajtohet me

Pas divorcit nga Sam Asghari vetëm disa ditë më parë, Britney Spears kërkon të pajtohet me babain e saj Jamie Spears. Këngëtarja po kalon një moment tjetër të vështirë dhe për këtë arsye po synon të forcojë lidhjen me familjen e saj për të përballuar sfidën më të fundit në jetën e saj.

Lajmi vjen nga TMZ që pretendon se ajo dëshiron të lërë pas vetes historinë e keqe me të atin. Kujtojmë se Britney donte që babai i saj të futej në burg për konservatorin e saj, por duket se ajo dëshiron t’i rregullojë gjërat tani.

Babai i saj është i sëmurë, diçka për të cilën ajo është në dijeni. Tani që ai ndodhet jashtë spitalit për disa muaj, ajo ndjen keqardhje për situatën dhe dëshiron t’i rregullojë gjërat.

Së fundmi ajo u nda nga Sam Asghari dhe shkroi një postim të gjatë në rrjetet sociale duke përshkruar kalvarin. “Siç e dinë të gjithë, unë dhe Hesami nuk jemi më bashkë… 6 vite janë shumë për të qenë me dikë kështu që jam pak i tronditur”, ka shkruar Spears, teksa më tej vijonte,

“Unë nuk jam këtu për të shpjeguar pse sepse sinqerisht nuk është punë e askujt! Por, sinqerisht nuk mund ta duroja më dhimbjen! Në një farë mënyre telepatike kam marrë kaq shumë mesazhe që më shkrijnë zemrën nga miqtë dhe ju falënderoj.

Do të doja të tregoja emocionet dhe lotët e mi se si ndihem vërtet, por për disa arsye më është dashur gjithmonë të fsheh dobësitë e mia. Nëse nuk do të isha luftëtarja e fortë e babait tim, do të më dërgonin në vende për t’u ‘rregulluar’ nga mjekët!

Por kjo ishte kur kisha më shumë nevojë për familjen! Ju supozohet të dashuroheni pa kushte… jo me kushte! Kështu që unë do të jem aq e fortë sa mundem dhe do të bëj më të mirën! Dhe në të vërtetë po veproj shumë mirë! Gjithsesi kalofshi një ditë të mbarë dhe mos harroni të buzëqeshni”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF