KreuStil Jetese

Do të festonte 45-vjetorin; Vanessa Bryant kujton bashkëshortin e ndjerë, Kobe!

Do të festonte 45-vjetorin; Vanessa Bryant kujton bashkëshortin e

Legjenda Kobe Bryant u vra në një aksident me helikopter së bashku me vajzën e tij më të vogël. Në atë që do të ishte ditëlindja e 45-të e Kobe Bryant, e veja e tij Vanessa Bryant ka gjetur kohë për ta kujtuar atë dhe për t’i bërë homazhe.

Në atë që do të kishte qenë një ditë e veçantë në rrethana normale, Vanessa është e detyruar t’i kalojë këto ditëlindje pa bashkëshortin e saj.

“Gëzuar ditëlindjen, të dua dhe do të dua përgjithmonë”, ka postuar ajo në Instagram përkrah disa fotografive që ata kanë realizuar ndër vite.

Vanessa dhe Kobe ishin të martuar për rreth dy dekada. Ata u takuan në xhirimet e një videoklipi në 1999. Kobe ishte 20 vjeç dhe Vanessa 17 vjeç dhe u martuan vetëm dy vjet më vonë.

Ndërsa shënoi ditëlindjen e Kobe me postimin e saj në Instagram, Vanessa Bryant gjeti gjithashtu kohë për të promovuar lançimin e atleteve të reja Kobe Bryant 8 Protro.

“Koncepti Halo do të jetë një publikim vjetor që do të nderojë dhe festojë këtë datë të veçantë,” postoi Nike. Vanessa Bryant më pas postoi një video bardh e zi nga videoja promovuese e këpucës. “Kobe 8 ‘Halo’ 23.8.23,” shkroi ajo.

“Ky do të jetë një nga shumë stilet e Kobe 8 ‘Halo’ që do të vijnë së shpejti,” vazhdoi ajo.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF