KreuStil Jetese

Legjenda e tenisit Serena Williams bëhet nënë për herë të dytë!

Legjenda e tenisit Serena Williams bëhet nënë për herë

Serena Williams është tashmë nënë e dy vajzave! Ikona e tenisit, 41 vjeçe, dhe bashkëshorti Alexis Ohanian kanë mirëpritur vajzën e tyre të dytë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë ata me anë të postimeve në rrjetet e tyre sociale. “Mirë se erdhe, Adira River Ohanian”, ka shkruar Alexis Ohanian përkrah një fotoje familjare, teksa ka zbuluar edhe emrin e vajzës së tyre.

“Jam i lumtur të njoftoj se familja jonë ka mirëpritur një vajzë të shëndetshme. Serena Williams më ke dhënë një dhuratë të pakrahasueshme. Faleminderit të gjithë stafit mjekësor që u kujdes për gruan dhe vajzën tonë. Nuk do ta harroj kurrë momentin kur e prezantova Olympian me motrën e saj të vogël”, ka shkruar ai.

A post shared by Alexis Ohanian Sr. (@alexisohanian)

Ndërkohë tenistja ka ndarë një video në TikTok, ku gjithë familja shihet së bashku. “Mirë se vjen engjëlli im i bukur”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

Welcome my beautiful angel

Kujtojmë që Serena dhe Adira janë të martuar prej nëntorit të vitit 2017.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF