KreuStil Jetese

FOTO/ Brenda ditëlindjes së Dua Lipës!

FOTO/ Brenda ditëlindjes së Dua Lipës!

Dua Lipa ka festuar këtë të martë 28-vjetorin e lindjes. Edhe këtë vit, sikurse vitin e kaluar, këngëtarja ka zgjedhur që këtë ditë të shënuar ta festojë në Ibiza. Ylli i muzikës botërore ndodhet në ishullin spanjoll në shoqërinë e të dashurit të saj, Romain Gavras, miqve dhe familjarëve.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë disa fotografi nga festa e ditëlindjes, ku ajo shihet e lumtur me njerëzit e saj të dashur. “Darka e ditëlindjes”, ka shkruar Dua krah postimit, teksa e ka shoqëruar me një emoji me zemër.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Të shumta kanë qenë urimet për Dua Lipën në këtë ditë të shënuar, por do të veçonim urimin me fjalë zemre që këngëtarja ka marrë nga babai i saj, i cili teksa ka ndarë disa foto me Duan ndër vite.

 “Përputhja e ngjyrave që nga dita e parë. Gëzuar ditëlindjen, dashuria ime. Vazhdo të shkëlqesh dhe kurrë mos ndalo të jesh e mrekullueshme. Të dua”, ka shkruar ai.

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa)

Ndërkohë një urim të bukur, Dua Lipa ka marrë edhe nga nëna e saj, Anesa Lipa, “Gëzuar ditëlindjen Dua!!❤️?❤️ Jeta jote është një aventurë e mahnitshme. Je e bukur brenda dhe jashtë! Të dua pafund!”.

A post shared by ANESA LIPA ✨??????️? (@anesalipa)

Një tjetër urim të vecantë Dua ka marrë edhe nga motra e saj, “Gëzuar Ditën e Duas. Faleminderit që je motra ime dhe shoqja ime më e mirë! Çdo pjesë e jotja thjesht më mahnit dhe nuk mund të jem më shumë se kaq krenare që jam motër jote! Të dua ♡”.

A post shared by JACQUEMUS (@jacquemus)

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF