KreuStil Jetese

Almeda Abazi do të jetë prezantuesja e “Festivalit të RTSH-së” ?

Almeda Abazi do të jetë prezantuesja e “Festivalit të

Prezantuesit e “Festivalit të RTSH-së” për këtë vit ende nuk janë zbuluar, por aludimet per disa emra kane nisur tashme.

Dyshimet janë se aktorja e njohur shqiptare që jeton në Turqi, Almeda Abazi, mund të jetë këtë vit prezantuesja e Festivalit, sipas Express.

Kjo nuk është hera e parë që Almeda do të moderonte nje event te ngjashem, pasi edhe më herët ka prezantuar në “Këngën Magjike” apo “Dancing With the Stars”.

Megjithatë, s’kemi ende një konfirmim për emrin e Almedës, e cila gjithashtu vizitoi së fundmi Shqipërinë për pushimet verore. Ajo shoqërohej nga bashkëshorti, aktori turk Tolgahan Sayisman dhe dy fëmijët e tyre.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF