KreuStil Jetese

Cindy Marina, kush është Diletta Leotta shqiptare që po magjeps Serinë A!

Cindy Marina, kush është Diletta Leotta shqiptare që po magjeps

Tashmë një volejbolliste profesioniste dhe Miss Universe 2019 për vendin e saj, prezantuesja bukuroshe 25-vjeçare Cindy Marina ndjek me pasion kampionatin më të lartë italian në TV. Pushimet verore ajo i kaloi mes Romës dhe Pulias, duke postuar foto në Instagram që tregojnë gjithë sharmin e saj, shkruan Tutto Sport, qe ka postuar nje sere fotosh te mrekullueshme te bukuroshes shqiptare.

Cindy foli këtë vit për herë të parë publikisht për lidhjen e saj me Genar Topallin.”Edhe mund të kthehem në Amerikë, nëse pranon Genari. Por do ia lëmë të ardhmes. Jozefina nuk ndërhyn shumë në marrëdhënien tonë, thotë ‘vetëm të jeni ju të lumtur”. Është shumë pozitive. Me Genarin shkojmë shumë shpesh në Shkodër. Kam marrëdhënie shumë të mirë me motrën e Genarit si edhe mamanë e tij. Jo akoma nuk e kam marrë propozimin, jemi akoma herët. Nuk e di! Edhe për fëmijë kemi kohë”, u shpreh ajo përpara disa muajsh.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF