KreuStil Jetese

Pete Davidson i jep fund lidhjes me aktoren!

Pete Davidson i jep fund lidhjes me aktoren!

Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders i kanë dhënë fund lidhjes pas 9 muajsh. “Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders janë ndarë dhe të dy po fokusohen te vetja”, tha një burim pranë ET.

Lajmi vjen jo shumë kohë pasi u konfirmua se Davison kishte hyrë në rehabilitim, vetëm disa javë pasi u akuzua për vozitje të pakujdesshme pas një aksidenti me makinë në mars. “Pete Davidson ka qenë në rehabilitim dhe po trajtohet për probleme të shëndetit mendor”, tregoi një mik i afërt.

“Ai nuk flinte mirë ose nuk kujdesej mirë për veten, kështu që vendosi të shkojë për të marrë ndihmë, të marrë një pushim dhe të kthehet në rrugën e duhur. Pete është duke u fokusuar te vetja”.

Aktorët fillimisht u takuan në xhirimet e Bodies Bodies Bodies në vitin 2021, në të cilin ajo luan interesin e tij të dashurisë. Ata u lidhën për herë të parë së bashku në dhjetor 2022, kur filluan një lojë të New York Rangers në Madison Square Garden dhe konfirmuan romancën e tyre me një puthje muajin pasardhës, ndërsa ishin në Universal Studios Hollywood. 

Kujtojmë që më herët Davidson ishte në një lidhje me Kim Kardashian, por ata i dhanë fund romancës në gusht 2022 pas nëntë muajsh së bashku.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF