KreuStil Jetese

Dafina Zeqiri heq nga rrjetet sociale Ledrin dhe Sarën!

Dafina Zeqiri heq nga rrjetet sociale Ledrin dhe Sarën!

Në një veprim të papritur, Dafina Zeqiri ka hequr nga rrjetet social Ledri Vulën dhe partneren e tij, Sara Hoxhën. Vetë këngëtarja zgjodhi ta shpjegonte përsen vendosi t`i  ‘unfolloë’ , duke thënë se do të mbyllë marrëdhëniet me njerëz që ajo i ka respektuar, ndërkohë ata sipas saj, kanë bërë të kundërtën për vëmendje.

”Kam vendosur t’u bëj ‘unfolloë’ dhe të mbyll marrëdhëniet me njerëz që unë, si Dafina, i kam respektuar. Ndërkohë, në këmbim ata kanë bërë të kundërtën për vëmendje. PIKË.

Nga Ledri dhe Sara vetë nuk ka pasur ende asnjë reagim.

Disa vite më parë, Ledri dhe Dafina ishin në një lidhje e konsideroheshin ndër ciftet më të bukur të shoëbizit. Edhe pse ata vendosën t`i jepnin fund romancës së tyre, tentuan që ta ruanin shoqërinë, e kjo funksionoi për disa kohë, por jo për gjithmonë, sic tregoi dhe veprimi i fundit i këngëtares.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF