KreuStil Jetese

Jahti mahnitës do t’ju bëjë të gjithëve të ëndërroni!

Jahti mahnitës i gjatë 134.7 metra është projektuar për të imituar vendpushimin ideal. Me emrin Sunrise, anija luksoze do të përfshijë akomodim për 22 mysafirë dhe 49 staf.

Nuk ka detaje rreth çmimit të jahtit dhe do të ndërtohet vetëm me kërkesë të një pronari të mundshëm.
Aty do të ketë gjithçka, kinema, palestra, pishina. Nga pamjet më poshtë do të shihni magjinë që mbart me vete ky jaht, i pajisur me ambiente të ndikuara nga japonezët.

Anija është dizajnuar me 11 kabina për të akomoduar 22 mysafirë, dhe suita e pronarit e kompletuar më vete me pishinat e brendshme dhe të jashtme, një palestër, një tarracë private dhe një zyrë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF