KreuStil Jetese

Miley Cyrus përlotet teksa xhironte videoklipin e këngës së saj “Used to Be Young”

Miley Cyrus përlotet teksa xhironte videoklipin e këngës së

Miley Cyrus publikoi videoklipin e këngës së saj të re “Used to Be Young”, një top emocional për të kaluarën e saj që e shfaq atë duke kënduar në kamerë duke mbajtur lotët.

Miley foli së fundmi rreth xhirimit të videos, duke thënë: “Unë jam një mini me mamin. Dhe kështu mund ta shihja atë brenda kamerës duke përdorur një teknologji ku mund të transmetoja drejtpërdrejt me nënën time nga brenda kamerës, kështu që ne mund të shiheshim me njëra-tjetrën. Dhe ndërsa ajo po kërcente, më bëri të qaja, më bëri të qeshja, solli kaq shumë emocione të vërteta. Dhe mendoj se me të vërtetë po i lë njerëzit të hyjnë në emocione të vërteta, të cilat nuk e ndjej në mund të shoh shumë këto ditë.”

Cyrus është fituese 19 herë e çmimeve Teen Choice Awards, tre herë fituese e MTV Video Music Awards, dy herë fituese e Billboard Music Awards.

Vajza e këngëtarit amerikan të country, Billy Ray Cyrus , fitoi famë si personazhi titullar në ‘Hannah Montana’ të Disney-t, ku ajo luajti një adoleshente me një alter-ego si një yll i famshëm pop.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF