KreuStil Jetese

Meghan Markle në bisedime për rikthimin emocionues në aktrim

Meghan Markle në bisedime për rikthimin emocionues në aktrim

Mendoni se kush mund të rikthehet në botën e aktrimit? Është Meghan Markle. Dukesha e Sussex thuhet se është në bisedime me disa “regjisorë dhe producentë të famshëm” për ta bërë atë të kthehet në skenën e aktrimit.

Me sa duket, kërkesa nga fansat për ta parë Meghan të rikthyer në aktrim është goxha e lartë, veçanërisht pasi “Suits” është ende një hit masiv në ripërsëritje.

“Ajo është e emocionuar. Ndërsa do të donte të bënte një pjesë të re televizive, Meghan dëshiron vërtet një rol dramatik filmik. Ajo mendon se një Oscar do të ishte në të ardhmen e saj.”

Për ata që e humbën atë, Meghan më parë luajti Rachel Zane në dramën juridike të njohur amerikane “Suits” nga viti 2011 deri në 2018. Ajo u largua nga spektakli pas fejesës së saj me Princin Harry, por duket se defekti i aktrimit nuk është larguar plotësisht nga sistemi i saj. . Dhe megjithëse ajo nuk i ka bërë publike planet e saj të rikthimit, thashethemet thonë se ajo ka marrë oferta.

Insajderi zbulon, “Ajo kishte marrë një sërë ofertash gjatë pesë viteve të fundit, por i refuzoi sepse me të vërtetë po përpiqej të përqafonte jetën mbretërore dhe më vonë të krijonte një rrugë të re prapa skenave në Hollywood me Harry-n. Por tani gjithçka ka ndryshuar. Me shtimin e mundësive të tjera, ajo po kërkon në mënyrë aktive role dhe po flet me disa regjisorë dhe producentë të famshëm.

Harry është 100 për qind mbështetës për të gjithë këtë. Aktrimi është ajo që Meghan di dhe ajo që ajo ka dashur gjithmonë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF