KreuStil Jetese

Pamjet virale, gazetarja shqiptare hedh ujë në kokë gjatë transmetimit live!

Pamjet virale, gazetarja shqiptare hedh ujë në kokë gjatë

I nxehti përvëlues i këtyre ditëve po mundon rajonin, e në Kosovë, një gazetare e ilustroi “vuajtjen” nga vapa me një veprim konkret.

Videoja e saj nga një studio televizive po “thyen” rrjetin. Gazetarja, bëri një veprim të papritur gjatë transmetimit live të edicionit të lajmeve.

Teksa po raportonte situatën meteorologjike në vend, ku thekson se temperaturat e larta në Prishtinë do të arrijnë deri në 40 gradë, ajo mori një shishe ujë dhe e hodhi në kokë.

Ky veprim u komentua në rrjet si mënyra për t’i “shpëtuar” temperaturave të larta.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF