KreuStil Jetese

Kim Kardashian shfaqet me një çantë 100 mijë euro!

Kim Kardashian shfaqet me një çantë 100 mijë euro!

Kim Kardashian dhe vajza e saj North West, 10, udhëtuan së bashku për në Japoni. Dhe pas kthimit të tyre në SHBA, ato u larguan me avionin e tyre privat prej 150 milionë dollarësh, duke mbajtur çanta të shtrenjta dizenjuese.

Fashionistja kishte veshur edhe sandale të rehatshme të zeza, syze dielli të errëta, ndërsa vendosi të tregojë bukurinë e saj natyrale pa grim.

Bukuroshja mbante një çantë Birkin Crocodile, e cila vlerësohet të jetë me vlerë midis 60 000 dhe mbi 100 000 euro, ndërsa North mbante çantën shumë të kërkuar të Louis Vuitton Takashi Murakami Cherry Duffle, e cila  thuhet se vlen rreth 7900 euro.

North, më e madhja nga katër fëmijët, qëndroi afër nënës së saj që nga momenti kur ato zbritën nga avioni, derisa arritën në makinën e pritjes.

Ashtu si nëna e saj, edhe North veshi një palë sandale të rehatshme të zeza dhe i kishte tërhequr këlyshët e saj të errëta në një bisht.

Gjatë vizitës së tyre në Japoni, themeluesja e Skims bëri shopping, duke përfshirë një vizitë te Chanel, ku mori një çantë rozë Chanel që shitet për 8650 euro.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF