KreuStil Jetese

Barbie (Margot Robbie) shijon pushimet me bashkëshortin! Zbuloni destinacionin e tyre!

Barbie (Margot Robbie) shijon pushimet me bashkëshortin! Zbuloni

Aktorja e njohur, Margot Robbie, aktualisht është në një kulmin e suksesit pas rolit të saj të fundit, Barbie. Aktorja jashtëzakonisht e talentuar është duke shijuar suksesin dhe ende nuk e ka shpallur projektin e saj të ardhshëm.

Ndërkohë Margot Robbie po shijon pushimet dhe po kalon kohë me bashkëshortin e saj, Tom Ackerley. Ata kanë zgjedhur që pushimet t’i kalojnë në Greqi.

Në fotot e fundit të shpërndara nga mediat e huaja, aktorja e njohur dhe bashkëshorti i saj janë parë duke u argëtuar në një plazh të Greqisë. Çifti shumë i dashuruar, të cilët kanë tërhequr shumë shpesh vëmendjen me momentet e tyre të bukura, janë parë duke ndarë një puthje pasionante në plazh.

Në fotot të cilat tashmë po bëhen virale në rrjete sociale, aktorja Barbie duket e mrekullueshme si gjithmonë me një body të bardhë. Margot Robbie e kompletoi look-un e saj me një gjerdan minimal të artë, flokë të lëshuar dhe një grim minimal. Nga ana tjetër, Tom Ackerley zgjodhi boksierët me ngjyrë të bardhë dhe blu, një kapele të zezë dhe një palë syze noti.

Në një intervistë me “The Guardian” në shkurt 2018, Margot Robbie, e cila është jashtëzakonisht private për jetën e saj private, foli për marrëdhënien e saj me Tom Ackerley. Aktorja e Barbie zbuloi se ajo u takua me bashkëshortin e saj në xhirimet e filmit Suite Française, në vitin 2014. Çifti fillimisht u bënë shokë dhe më pas filluan të takoheshin.

Robbie dhe Ackerley u martuan në një ceremoni private të mbajtur në Byron Bay, Australi, në dhjetor 2016. Krahas të qenit çift, Margot Robbie dhe Tom Ackerley u bënë edhe partnerë biznesi.

Bashkëpunimi i tyre i fundit ishte filmi “Barbie”, në bashkëpunim me Mattel Films, Heyday Films, NB/GG Pictures dhe Warner Bros.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF