KreuStil Jetese

Gazetari akuzë ndaj Arbana Osmanit: Turp! Më ka thyer xhamin e makinës dhe..!

Gazetari akuzë ndaj Arbana Osmanit: Turp! Më ka thyer xhamin e

Gazetari Andi Llabuti ka hedhur akuza në rrjetet sociale ndaj moderatores së njohur Arbana Osmanit. Ai ka publikuar në rrjetin e tij social Instagram një video të makinës së tij me xhamin e thyer, dhe shprehet se dëmi është shkaktuar nga moderatorja.

Sipas tij, nga ballkoni i shtëpisë së Osmanit ka rënë një llamarinë, e cila i ka thyer xhamin e makinës. Gazetari shprehet se edhe pse Arbana është vënë në dijeni, refuzon të paguaj dëmin.

“Turp! Arbana Osmani thyen xhamin e makinës sime dhe nuk do të paguaj dëmin. Arbana Osmani, me je borxhli o bosse!”, ka shkruar ai.

A post shared by Andi Llabuti (@andi_llabuti)

Edhe pse lajmet po qarkullojnë në rrjet, nuk besojmë se do të ketë një reagim publik nga Arbana Osmani për këtë rast..

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF