KreuStil Jetese

‘Më e lumtur se kurrë’ Greta Koçi pritet të bëhet nënë për herë të parë

‘Më e lumtur se kurrë’ Greta Koçi pritet të

Këngëtarja e njohur Greta Koçi pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Ky lajm i bukur u bë i ditur nga vetë ajo, teksa ndau një video nga “babyshower”, aty ku do zbulohet edhe gjinia e bebushit.

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

Këngëtarja Greta Koçi në një intervistë televizive pak muaj më parë rrëfeu për herë të parë detaje detaje nga jeta e saj personale, ku ka treguar se është e martuar me partnerin e saj prej 4 vitesh.

Ajo u shpreh se partneri i saj shqiptar punon si inxhinier dhe të dy jetojnë në Amsterdam, por nuk dha shumë detaje rreth tij pasi dëshiron ta mbajë sa më diskrete jetën personale.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF