KreuStil Jetese

Si duken prindërit e Larës, 2 vjeçares me bukuri “gati jo reale”!

Si duken prindërit e Larës, 2 vjeçares me bukuri “gati jo

Lara Tica është një vajzë e vogël rreth 2 vjeç e cila u bë e famshme në TikTok, prej pamjes së saj. Llogaria e vogëlushes ka jo më pak se 176 klipe virale. Shumë e konsiderojnë një kukull të gjallë dhe thonë se bukuria e saj duket joreale. Prindërit e saj janë me origjinë rumune, por nuk dihet saktësisht se në cilin shtet jetojnë aktualisht.

Alex dhe Iulia Tica nisën të postonin foto të Larës kur vogëlushja ishte vetëm disa muajshe. Shpejt ata vunë re se njerëzit po reagonin me mijëra pëlqime ndaj postimeve. Fotot e vogëlushes u përhapën në internet dhe shumë filluan të krijojnë llogari false duke parë interesimin e njerëzve.

Lara do të mbushë 2 vjeç në janar. Në një postim të fundit ajo shfaqet përkrah të atit, i cili në Instagram ka shkruar: “Kur vajza jote është një kukull prej porcelani që ringjallet”. Klipi ka mbledhur 21 milionë shikime.

?? ???? ? #fyp #viral

Pranverën e këtij viti, Alex Tica postoi foto ku shihej i veshur me uniformë  ushtarake. Ai nuk e ka treguar saktësisht se ku punon.

A post shared by Alex Tica (@alexticaofficial)

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF