KreuStil Jetese

Ilir Shaqiri kërkon të konkurrojë në BBV 3 me Luizin dhe Donaldin!

Ilir Shaqiri kërkon të konkurrojë në BBV 3 me Luizin dhe

Duke befasuar fansar, Ilir Shaqiri njoftoi perpara disa kohesh rikthimin se shpejti në ekranin e Top Channel si kryetari i jurisë për spektaklin e kërcimit Dancing With the Stars.

Balerini dhe fituesi i Big Brother Vip 1 ishte i ftuar në emisionin Wake Up, ku foli për spektaklin e kërcimit. Nuk vonoi megjithate te mberrinte pyetja ër edicionin e radhës së BBV3. Iliri u pyet se kë nga personazhet e njohur të ekranit do të dëshironte të shikonte në edicionin e tretë.

Balerini sqaroi se tre nga emrat më të përfolur të dy edicioneve të ‘reality show-t’, Donaldin, finalistin e BBV1 dhe Luiz Ejllin, fituesin e BBV2.

“Do ktheja Luizin, Ilirin dhe Donaldin. Ndoshta do vijë një ditë…”-tha Iliri, i cili teksa u pyet se kush do ishte fituesi, tha “Atë e di sovrani”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF