KreuStil Jetese

Gisele Bundchen do të publikojë librin e saj të parë të gatimit, (bashkë me disa sekrete familjare)!

Gisele Bundchen do të publikojë librin e saj të parë të

Fansat e Gisele Bundchen më në fund do të hedhin një vështrim në dietën e supermodeles pasi 43-vjeçarja njoftoi në Instagram se po publikon një libër gatimi. Fashionistja e bëri njoftimin të mërkurën, duke shtuar se do të zbulojë gjithashtu disa nga “ritualet e kujdesit për veten” që përdor.

E titulluar “Nurish”, Bundchen ndau kopertinën e librit të saj, i cili do të dalë vitin e ardhshëm, me më shumë se 21 milionë ndjekësit e saj.

Kopertina tregon brazilianen duke treguar mesin e saj me një bluzë elegante me vija, ndërsa qëndron në një kuzhinë me disa tasa me sallatë përpara saj.

“Jam shumë e emocionuar të shpall librin tim të ri të gatimit, Nourish!”, ka shkruar Gisele ne postimin e saj. “Njerëzit gjithmonë më pyesin se çfarë ha dhe si qëndroj në formë. Ushqimi i mrekullueshëm është diçka për të cilën kam pasion dhe është jetike për të jetuar një mënyrë jetese të shëndetshme.

Në Nourish, ndaj recetat e preferuara të familjes sime të thjeshta, ushqyese dhe të shijshme dhe disa rituale të kujdesit për veten që më ndihmojnë shumë në jetën time, veçanërisht si një nënë e zënë dhe që punon”.

Më tej ajo shkuan, “Jam e lumtur që mund ta ndaj këtë libër gatimi me të gjithë ju! Shpresoj t’ju pëlqejë! Shikoni, tani është i disponueshëm për porositje paraprake dhe do të dalë në mars! Ju gjithashtu mund të porosisni paraprakisht kopje të nënshkruara”

Postimi ofroi gjithashtu një vështrim në disa nga recetat që fansat mund të presin, duke përfshirë një për byrek.

Njoftimi vjen ndërsa thashethemet vazhdojnë të qarkullojnë se Bundchen është në lidhje me instruktorin e saj Joaquim Valente. Të dy banojnë në Miami dhe janë fotografuar shpesh së bashku, megjithëse Gisele kohët e fundit pranoi se ka qëndruar larg vëmendjes mediatike që kur divorci i saj nga Tom Brady ka rezultuar i vështirë.

“Gjithmonë kam besuar se çdo situatë, sado sfiduese, ka diçka për të na mësuar dhe ndodh për rritjen tonë”, u shpreh ajo disa kohë më parë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF