KreuStil Jetese

10 çanta për t’u vendosur çdo ditë këtë sezon!

10 çanta për t’u vendosur çdo ditë këtë

Është koha për të shijuar veshjet tuaja të vjeshtës dhe për të marrë një çantë perfekte për t’iu përshtatur ditëve tuaja plot angazhime.

Çanta është një nga aksesorët më të rëndësishëm, i cili përveçse është mëse i nevojshëm në çdo dalje tonën, na jep edhe hijeshinë që na nevojitet.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar për në zyrë ose për një dalë me miqtë tuaj, çantat që do të gjeni në këtë artikull janë modelet perfekte për t’u dukur bukur dhe plot stil.

Në mes opsioneve të pafundme, “Bordo” ju vjen në ndihmë me 10 modele ku ju patjetër do ta gjeni veten..

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF