KreuStil Jetese

“Më ke lekë borxh”, “plas” mes “Luzes” dhe Arbanës?!

“Më ke lekë borxh”, “plas” mes

Lajmi se gazetari Andi Llabuti e akuzoi Arbana Osmanin se i ka para borxh pasi i ka thyer xhamin e makinës, beri me shpejtesi xhiron e rrjetit.

Llabuti thote se nga ballkoni i shtëpisë së moderatores ka rënë një llamarinë, e cila i ka tyer xhamin dhe Arbana refuzon të paguaj dëmin.

“Turp! Arbana Osmani thyen xhamine makinës sime dhe nuk do të paguaj dëmin. Arbana Osmani, me je borxhli o bosse!”.

Nga Arbana nuk pati ndonje reagim, pervec postimit tw nje pamjeje tw ballkonit ku shihej “Kopshti Botanik”

Ndërkohë albeu.com ka vene re se aktorja Renada Caci, e njohur si “Luzja e Portokallisë” e cila ka bërë like postimin e gazetarit duke ngritur kështu dyshime se ç’ka ndodhur mes Arbanës dhe Renadës, të cilat punojnë bashke ne te njejtin vend”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF