KreuStil Jetese

Ralph Lauren rikthehet pas katër vitesh mungesë në Javën e Modës në New York

Ralph Lauren rikthehet pas katër vitesh mungesë në Javën e

Pas katër vitesh mungesë dhe jashtë kalendarit të Javës së Modës në Nju Jork, Ralph Lauren u rikthye në mbrëmje, me një gamë të gjerë stilimesh plot shije dhe klas dhe një rresht të parë të mbushur me yje si Sofia Richie, Emma Roberts dhe Jennifer Lopez.

Koleksioni Pranverë 2024 nuk ishte larg stilit unik të tij.

Kryetema ishin xhinset me printe të ndryshme, lule, të grisura apo të lara të acid.

Nuk mungonin gjithashtu fustanet e artë, përshtatur vjeshtës si dhe veshjet zyrtare apo të mbrëmjeve.

Nuk mungonin gjithashtu fustanet e artë, përshtatur vjeshtës si dhe veshjet zyrtare apo të mbrëmjeve.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF