KreuCelebrity

Blero takohet me vajzën, çfarë i tha për ish-gruan dhe partnerin e saj të ri!

 

Blero takohet me vajzën, çfarë i tha për ish-gruan dhe

Blero Muharremi bëri një rrëfim prekës së fundi në Big Brother VIP Kosova 2 ku foli për jetën në Suedi, familjen si dhe për sfidat në karrierën muzikore. Ai pohoi edhe se para tre viteve ka qenë në depresion dhe për këtë është trajtuar jashtë vendit.Paskësaj, ai u surprizua nga e bija,  Tara, të cilën e ndan me aktoren Teuta Krasniqi.

Blero takohet me vajzën, çfarë i tha për ish-gruan dhe

Artisti u emocionua dhe e pyeti për të gjithë anëtarët e familjes.

Blero takohet me vajzën, çfarë i tha për ish-gruan dhe

45 vjeçari ndër të tjerash e pyeti të bijën edhe për të dashurën e tij të rë e ajo i tha se ka biseduar me të. Ndërkohë pyetjet përfshinë edhe ish bashkëshorten e partnerin e saj të ti. Blero u shfaq mjaft i relaksuar në raport me ta dhe ndau me të bijën një bisedë të këndshme për publikun, përfshirë raportin e tyre dhe se si e kalojnë kohën bashkë..

https://youtu.be/u9IWen1nWWM

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF