KreuStil Jetese

David Beckham zbulon fotografi të bashkëshortes Victoria, (të papublikuara kurrë më parë)!

David Beckham zbulon fotografi të bashkëshortes Victoria, (të

David Beckham me rastin e 50-vjetorit të gruas së tij bëri një postim në rrjetin social Instagram, ku ndër të tjera shkroi,  “Gëzuar ditëlindjen për gruan time të bukur. Ndërsa festoni këtë ditëlindje, duhet të shikoni përpara dhe të jeni krenarë për atë që keni arritur”.

Duke pranuar suksesin më të madh të Victorias si fëmijët e tyre, David theksoi rolin e saj në drejtimin, dashurinë dhe mësimin e tyre. Video shfaqi fotot e fëmijërisë së Victoria dhe momentet kryesore nga dita e tyre e dasmës në vitin 1999, duke festuar dashurinë e tyre të qëndrueshme dhe lidhjen familjare.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Victoria gjithashtu reflektoi në ditën e saj të veçantë, duke ndarë foto të fëmijërisë dhe duke shprehur mirënjohjen për mbështetjen e familjes së saj në formësimin e saj në atë që është sot.

"Familja është gjithçka... Unë nuk do të isha kjo që jam sot pa burrin tim të bukur, fëmijët e mrekullueshëm dhe prindërit! Puthje @DavidBeckham @BrooklynPeltzBeckham @RomeoBeckham @CruzBeckham #HarperSeven @Jackie.Adams_ #AnthonyAdams xxx," shkroi Victoria. 

David Beckham zbulon fotografi të bashkëshortes Victoria, (të

Në një postim të përzemërt një ditë para ditëlindjes së saj, Victoria shprehu mirënjohjen e saj për arritjen e këtij momenti historik, duke u ndjerë e realizuar dhe e kënaqur me sipërmarrjet e saj krijuese në modë dhe bukuri. Ajo theksoi ambicien e saj për të fuqizuar gratë dhe premtoi se do të vazhdojë të ndjekë pasionet e saj me të dashurit e saj në krah.

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF