KreuStil Jetese

FWP: Sfilata Louis Vuitton vjeshtë-dimër 2016-2017

Nevojitet gjithçka për të realizuar universin luksoz të Louis Vuitton. Koleksioni i ri vjeshtë-dimër 2016-2017 i paraqitur në Paris shfaq pikërisht bashkësinë e atyre që një vazjë e ditëve të sotme ka dëshirë të ketë, në funksion të humorit të saj gjithnjë të ndryshueshëm.

Nuk ka ekstravagancë, çelësi i modernitetit dhe i stilit qëndron në një veshje nervoze, akive, që ndodhet në një realitet të vërtetë.

Mbushja plotë me energji garantohet nga pantallona lëkure të ngjyrosura, pulovra dhe buste ultra grafike me shpirt motoristi të rikrijuar, por gjithashtu nga fustane, mantele mashkullore të aktualizuar me prerje të ndërthurura, të ngushta, voluminoze ose slim klasike.

Në të gjitha rastet kuptojmë që sado normal të jetë personi, veshjet e këtij koleksioni nuk lënë të shfaqet asnjë dobësi.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF