KreuStil Jetese

Kur ngjyra nuk njeh moshë!

Jeta nuk ndal ritmin pavarësisht moshës. Këtë e dëshmon më së miri edhe 87 vjeçarja Helen Van Winkle, e cila vazhdon të eksperimentojë në fushën e bukurisë. Asaj nuk i trembet aspak syri nga eksperimentet e shumta dhe të guximshme. Por nuk është e vetmja.
Kohët e fundit në rrjetet sociale kemi parë gratë të thyera në moshë të cilat guxojnë të eksperimentojnë me të gjitha ngjyrat.
Më poshtë ju sjellim një galeri fotosh, ku kemi përzgjedhur më të veçantat.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF