Kate Middleton në gjurmët e Princeshë Dianës

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton është një nga figurat që ka spikatur për stilin e saj shik dhe plot klas. Si gruaja e Mbretit të ardhshëm të Anglisë, Dukesha e Kembrixhit është e “detyruar” të heq shpesh paralele mes stilit të saj të të veshurit dhe nënës së ndjerë të bashkëshortit të saj, Princeshë Diana.
Në nder të ditëlindjes së 54-të të Princeshë Dianës, ne po bëjmë një kthim pas në kohë, duke sjellë me anë të një galerie fotosh rastet më të veçanta kur Kate ka ndjekur të njëjtin stil të veshuri si Princeshë Diana, duke ecur në gjurmët e saj.

Burimi: Harper’s Bazaar

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article