KreuStil Jetese

Irina Shayk, më sensuale se kurrë!

Rusja Irina Shayk është konsideruar si një nga femrat më seksi në planet dhe një nga modelet më të kërkuara në botë. Këtë fakt ajo e rikonfirmon sërish për koperitinën e revistës “GQ”, ku përmes fotove bardhë e zi, ajo ka ekspozuar format e saj. Supermodelja do të jetë në kopertinën e “GQ” për numrin e shtatorit dhe paraprakisht ajo ka ndarë disa prej fotove të setit me ndjekësit e saj në Instagram.
Seti u realizua nga fotografi i famshëm Mario Sorrenti dhe u intervistua nga Givenchy e Riçardo Tisci të revistës GQ.
Së fundmi, Irina ka qenë në disa kopertina të njohura revistash, ndërkohë që vazhdon të jetë një nga imazhet më të kërkuara nga marka dhe kompani ndërkombëtare.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF