Kejda mbush 19-vjeç, por për Majlindën ka mbetur 9-muajshe!

Vajza e Majlinda Bregut, bukuroshja Kejda Ajazi feston sot 19-vjetorin e lindjes! Ajo e ka pritur ditëlindjen mesnatën e mbrëmshme në ora 00.00, me siguri duke festuar me miqtë e saj të ngushtë. Vajza e ditëlindjes ka preferuar koktejlet përpara mesnatës e më pas tortën! Ajo ka fryrë qirinjtë në një tortë të madhe me çokollatë!

Por, si e kujton Majlinda Kejdën? Edhe pse e bija sapo ka mbushur 19-vjeç, për të ëmën ajo do të mbetet gjithmonë ajo vogëlushja e shëndetshme  9-muajshe me fjongon e bardhë në kokë!

Duket se koha ka kaluar shpejt e Kejda është shndërruar në një zonjushë tepër tërheqëse! Këtë vit, ajo votoi për herë të parë, festoi mbrëmjen e maturës dhe tani është gati të ndjekë studimet e larta!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *