KreuBusull

Në luftë me jetën; modelja e njohur bie nga kati i tretë!

 

Ksenia Puntus, modelja e njohur ruse ka rënë nga kati i tretë i pallatit të të dashurit të saj në kushte ende të paqarta.

Kanë qenë borëpastrueset që kanë gjetur 21 vjeçaren të zhveshur  në disa shkurre, ndërsa temperaturat ishin në -5 gradë celcius dhe mendohet se modelja mund të ketë qëndruar për shumë orë aty.

E reja është në gjendje kritike për jetën, ndërsa mendohet se ka dyshime se Ksenia mund të mos jetë hedhur vetë nga kati i tretë i pallatit, por gjithsesi çështja është ende nën hetim.

Tags:

Home Busull

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF