KreuCelebrity

E pyesin për qytetin e lindjes Durrësin, Hygerta Sako: Unë e kam braktisur!

 

“Nata e Durrësit”, ka qenë kjo tema këtë të mërkurë në emisioni “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel ku ishin mbledhur disa nga personazhet publikë që janë pikërisht nga ky qytet.

Një ndër to ishte edhe Hygerta , ish Miss Albania 1995, e cila është shprehur e prerë që tashmë e ka braktisur qytetin e saj të lindes dhe nuk ka më dëshirë qëtë shkoj atje, duke ju referuar ndryshimeve dhe transformimeve që i ka ndodhur Durrësit.

 

 

Hygerta Sako për Durrësin: Unë e kam braktisur, nuk më hyn në sy @hygerta_sako @topchannelalbania @jonida.shehu

A post shared by Soirée (@soiree_topchannel) on

“Unë e kam braktisur, unë kam shkuar në ekstrem. Nuk më hyn në sy. Unë nuk shkoj në Durrës, sepse nuk gjej më asgjë nga ajo çfarë kam përjetuar dhe unë kam përjetuar fëmijëri shumë të bukur”, është shprehur Hygerta Sako.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF