KreuStil Jetese

Ermal Fejzullahu i bën bashkëshortes dhuratën luksoze dhe ne shtangëm!!!

Ermal Fejzullahu vazhdon të vërtetojë se është bashkëshorti ideal dhe lum Ariana për njeriun që ka në krah.

Këngëtari që nuk lë rast pa surprizuar nënën e 4 fëmijëve të tij, i ka bërë asaj një tjetër dhuratë luksoze. Sipas një videoje të publikuar vetëm pak minuta më parë në Instagram, artisti ka treguar se i ka blerë bahkëshortes një makinë të tip Range Rover në ngjyrë gri dhe e ka shoqëruar videon me urimin “E gëzofsh”.

Nuk dihet nëse dhurata është për shkak të ndonjë arsyeje apo feste të veçantë apo është në radhën e dhuratave që artisti i njohur i bën Arianës.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF