Elvana Gjata ndan si rrallëherë foto me prindërit!

Elvana Gjata është përgjithësisht e rezervuar në pastime, sidomos ato që kanë të bëjnë me jetën e saj private. Megjithatë, nuk duroi dot pa e shprehur përmes një fotoje të gjithë dashurinë e saj për prindërit.

Në këto kohë të vështira pandemie, shumë e kanë kuptuar edhe më fort rëndësinë e familjes dhe njerëzve të dashur.“Të shtrenjtët e mij, në këto kohë të vështira qëndroni sa më pranë familjes suaj dhe gëzohuni me ta. Jam çdo ditë falenderuse dhe mirënjohëse për ta. Zoti është i mrekullueshëm”, ka shkruar këngëtarja krah postimit në ‘Instastory’ ku shfaqet e veshur sportive së bashku me të ëmën e të atin, duke shëtitur në natyrë!

Previous ArticleNext Article