Rudina Dembacaj fotografohet duke shëtitur me ish-bashkëshortin!

Rudina Dembacaj dhe ish-bashkëshorti, Aleksandër Varfaj, po bëjnë c`është e mundur që vajza e tyre, Viktoria të mos e ndiejë shumë peshën e divorcit të prindërve. Ata kane ruajtur një marrëdhënie miqësore e së fundi, kanë dalë edhe shëtitje së bashku.

Ishte vetë moderatorja që postoi fotot në rrjetet sociale, ku shihen së bashku me vogëlushen e tyre që duket mjaft e lumtur.

“ Buzëqeshja e saj është gjithcka për ne”, ka shkruar Rudina që në janar të këtij, vulosi me martesë lidhjen e saj me Mark Frrokun.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article