Nënë për herë të parë; blogerja shqiptare në pritje të ëmbël!

Anxhelina Kotorri, blogerja shqiptare që numëron më shumë se 70 mijë ndjekës në instagram ka bërë këtë mëngjes postimin më të rëndësishëm të jetës së saj.

Angelinas.lbook siç edhe njihet në rrjete sociale së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë dhe lajmin e gëzueshëm e ndau me ndjekësit nëpërmjet një video.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anxhelina Kotorri (@angelinas.lbook)

“Gjejeni pak kush do t’i shtohet grupit të mamave #19 javësh shatzënë. Bebi po vjen”; shkruan Angelina përbri videos teksa duket e veshur me një fustan ngjitur pas trupit nga ku dallohej qartë barku i rrumbullakosur.

Si një blogere biondja simptaike ka bërë me qindra postime, por me siguri asnjë s’ka qenë kaq i ëmbël sa ky i sotmi!

Previous Article