Adrola surprizohet nga Capital T në mënyrën më të bukur!

Prej kohësh po përflitet që Adrola Dushi dhe Capital T po përjetojnë një romancë dashurie së bashku. Por çifti ka preferuar të mos konfirmojë asgjë deri mëtani.

Ndërkohë së fundmi, Adrola ka publikuar në Instagram një fotografi përmes së cilës ka treguar që ka marrë një surprizë, të cilën çdo vajzë do ta ëndërronte.

Modelja shihet me një tufë trëndafilash të kuq në duar, teksa ndodhet buzë detit.

Ndjekësit e saj dhe fansat janë të bindur se këtë surprizë Adrola e ka marrë nga Capital T, ndaj menjëherë kanë vërshuar komentet që urojnë çiftin.

Previous ArticleNext Article