KreuCelebrity

Arbenita dhe Nina mirëpriten në Kosovë me një festë të veçantë!

Arbenita Ismaili dhe Fero u bën prindër të një vajze pak kohë më parë, të cilën vendosën ta quajnë Nina.

Së fundmi Arbenita ka zbuluar në llogarinë e saj në Instagram se është rikthyer në Kosovë dhe zgjodhi të ndajë me ndjekësit festën me të cilën familjarët e saj mirëpritën atë dhe Ninën e vogël.

I gjithë ambienti ishte zbukuruar në nuancat e rozës, ndërkohë Arbenita ka publikuar një fotografi teksa pozonte me vajzën e saj në krahë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF