Humbi ndjeshëm në peshë, Fifi poston foto me rrobebanjo!

Dobësimi i ndjeshëm i saj është përfolur shumë koëtoë kohë; kjo edhe për faktin e thjeshtë se transformimi i Fifit ishte i jashtëzakonshëm.

Këngëtarja ka nxjerrë mjaft foto që e dëshmojnë ndryshimin, por me rrobebanjo pas humbjes në peshë, nuk e kishim parë. Epo, Fifi zgjodhi t`ua shuante fansave edhe këtë kuriozitet. Ajo postoi foto me bikini dhe duhet ta pranojmë se duket shumë mirë!

Kritikëve ndërkohë, ua përcolli dhe një mesazh. “Qe edhe njo per juve Instagramat Fake qe m’doni shume, me percjellni konstant e s’doni me ma shpreh dashnine me emer per mos me m’u rrit mendja”, ka shkruar ajo.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article