Rita Ora pas mamit për pushime në Shqipëri?!

Prindërit e Rita Orës ka shijojnë disa ditë mjaft të bukura pushimesh në Shqipëri. Fotot që Vera ka postuar në rrjetet sociale e dëhsmojnë qartë se prindërit e këngëtares së njohur, nuk po lënë asnjë moment t`u shkojë dëm, duke parë sa më shumë vende brenda një kohe të shkurtër.

“Turizmi shqiptar, bukuri e pazbuluar, ia vlejti pritja”, ka shkruar ajo se fundi në krah të një fotoje mjaft të bukur me bashkëshortin të postuar në Instagram.

Duket se Ritës, kjo i ka pëlqyer shumë. “E dua jetën tënde”, ka shkruar këngëtarja, ndërsa ne pyesim a do të niset dhe ajo pas prindërve drejt vendit tonë.

Previous ArticleNext Article