“S’di më si jetohet pa të”; Jonida Shehu humb të ëmën!

Moderatorja dhe gazetarja Jonida Shehu ka humbur këtë të diel të ëmën. Lajmin e hidhur e ka ndarë vetë Jonida në rrjetin social instagram ku bashkangjitur një fotoje me të ëmën e ndjerë ajo shkruan:

“Mama iku dhe sdi më si jetohet pa të. Shpirti im”

Modertorja ka marrë mesazhe të shumta ngushëllimi nga të njohur e të panjohur. Bordo i bashkohet dhimbjes së Shehut për këtë humbje të madhe.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article