Rudina Dembacaj: “Ishallah s`jam shtatzënë, kam halle të tjera”!

Në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Rudina Dembacaj foli për pushimet e bukura me familjen, dasmën, por edhe një shtatzani të aluduar. Moderatorja e pohoi se do ta veshë shumë shpejt fustanin e bardhë, por shtatzaninë tani për tani, nuk e ka në plan. Bieta e pyeti nëse do të ftojë në dasëm dhe ish-bashkëshortin, e ajo u përgjigj edhe me tone humori: “Nuk e kam menduar. Unë po mendoj akoma se çfarë fustani do vesh njëherë. Seriozisht! Nuk i kam hyrë ndonjëherë këtyre mendimeve. Po mendoj akoma çfarë fustani, çfarë këpucësh… O Zot, ishalla s’ ngelem me barrë që ta kem belin e hollë”!!!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article