Kate Middleton po pret fëmijën e katërt? Detaji që ngjalli dyshimet!

Është pikërisht ky thashethem që ka shpërthyer në të gjthë tabloidët londinezë dhe që po pushton gjithë botën. E gjithë kjo ka pikënisjen nga mungesa e dukeshës në publik. Kanë kaluar 60 ditë që Kate Middleton ka bërë paraqitjen e saj të fundit publike, që nga nata e famshme e 11 Korrikut gjatë finales të kampionatit Europian, Euro 2020, ku Anglia ndeshej me Italinë. Të gjithë gazetarët janë vënë në lëvizje për gjetjen e lajmeve, ndonëse nga pallati mbretëror nuk ka asnjë reagim lidhur me këtë fakt. Kate dhe Ëilliam nuk e kanë fshehur kurrë dëshirën e tyre për një familje të madhe. Gjatë shtatëzanive Kate ka patur probleme, kështu të gjithë ardhururesit e çiftit mbretëtor janë në ankth për dukeshën e tyre në lidhje me shëndetin e saj, dhe kjo mungesë dalje në publik ka bërë më të prekshëm lajmin. Nuk na mbetet vetëm të qëndrojmë në pritje të së vërtetës.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article