Nënë për herë të parë, princesha zbulon emrin e vajzës!

Princesha Beatrice u bë së fundi nënë për herë të parë dhe tregoi emrin që së bashku me të shoqin, vendosën për vajzën e tyre.”Lartësia e saj mbretërore Princesha Beatrice dhe zoti Edoardo Mapelli Mozzi e kanë quajtur vajzën e tyre Sienna Elizabeth Mapelli Mozzi,” njoftoi Buckingham Palace në një deklaratë në Instagram shoqëruar me një fotografi të gjurmëve të këmbëve të foshnjës. Përzgjedhja nuk ishte rastësore; Sienna është emër me prejardhje italiane, ashtu si dhe bashkëshorti I princeshës, vajza e princit Andrë dhe Sarës, Dukeshës së York-ut.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily)

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article