KreuCelebrity

Vjen në jetë Siena! Ilda Bejleri, nënë për herë të parë!

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë.

Bëhet me dije se moderatorja është bekuar me një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Siena.

Lajmin e bukur  vetë moderatorja ende nuk  e ka ndarë më fansat e saj, ndaj na mbetet të presim.

Kujtojmë që pak ditë më parë Ilda Bejleri ndau me ndjekësit e saj në Instagram për herë të parë foto ku i dukej barku i rrumbullakosur.

Mësohet se Ilda Bejleri që prej disa kohësh është shkëputur nga ekrani dhe thuhet se është në lidhje me një biznesmen nga Shkodra.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF