KreuBusull

Cryotherapy, sekreti i jetëgjatësisë dhe mirëqenies!

Sepse çdo gjë nis nga mirëqenia e vetes, ndaj edhe zgjedhja e duhur është Cryotherapy. E quajtur ndryshe si terapia që bën magji në trupin tuaj, ky trajtim konsiston në qëndrimin në një kabinë me temperaturë ekstremisht të ftohtë për 1 deri në 3 minuta. Sipas studimeve i ftohti ekstrem mund të përmirësojë shëndetin mendor dhe fizik, madje të zgjasë jetën, ndaj nëse e provoni një herë Cryotherapy në qendrën Uni, do të riktheheni sërish.

Në tre minuta mund të humbësh deri në 800 kalori, ndërkaq mes përftimeve të tjera janë: reduktim celuliti, qetëson inflamacionet dhe rinovon qelizat. Në këtë qendër ju mund të takoni fjalën e fundit të teknologjisë, e cila do t’ju transformojë brenda pak minutash, sepse Cryotherapy është zgjidhja ideale për trupin tuaj. Cryotherapy ose terapia me të ftohtë vjen në Shqipëri më në fund me çmime shumë të leverdishme, në UNI, Qendër Mirëqenie.

PËRFITIMET E CRYOTHERAPY:

Gjatë tetorit që është dhe muaji i sensibilizimit për kancerin e gjirit do të ofrohen paketa me çmime promocionale për të gjitha gratë dhe vajzat!

 

Adresa/ Kompleksi Nobis, Rruga Sami Frashëri, Shkalla L, nr 36
Instagram @uniwellnesscenter
tel/ +355 694040613
[email protected] 

Tags:

Home

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF