KreuBusull

Butrint Imeri zbulon arsyen e ndarjes nga Kiara Tito!

Moderatoja e njohur Luana Vjollca nisi këtë të diel programin “Zemër Luana” në televizionin Klan.

Dy të ftuarit e parë ishin dy artistët e njohur Don Xhoni dhe Butrint Imeri, ku ky i fundit foli për herë të parë për lidhjen e tij të shumëpërfolur me moderatoren Kiara Tito, lidhje të cilën se konfirmuan kurrë të dyja palët.

Ai tha se nuk ka patur një arsye për ndarjen, thjesht secili, ai e Kiara, vendosën të shohin rrugën e tyre.


“Nuk ka patur arsye. Ajo (Kiara) në rrugën e vetë, unë në rrugën time!”, u shpreh Butrinti, ndërsa pyetjes nëse është lënduar prej dashurisë, ai tha se “si të gjithë dhe se do të gënjente nëse do të thoshte jo”.

 

Tags:

Home

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF