KreuBusull

Yjet Kardashians shkëlqejnë në “Çmimet CFDA 2022”; shihni si duken!

Ylli i Kardashians Kim Kardashian ka zbukuruar tapetin e kuq të Çmimeve CFDA 2022 me një pamje të denjë.

Themeluesja e SKIMS ka marrë për herë të parë çmimet Innovator për linjën e saj shumë të suksesshme të veshjeve intime.

Kim doli me një mini elegant të zi latex nga Dolce & Gabbana.  Ajo nuk kishte aksesorë, duke kombinuar në këtë mënyrë modelin e fustanit pa rripa vetëm me çizmet.

Është e qartë se stili i lehtë i Kim-it në CFDA Awards dëshmon se, ndonjëherë, stili minimalist të bën të dukesh shumë më bukur.

Në mbështetje të Kimit ishin motrat Khloe, Kylie dhe Kendall, si dhe mamaja Kris Jenner, të cilat po ashtu shkëlqyen me pamjen e tyre.

 

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF