KreuStil Jetese

Gruaja e Bruce Willis sulmon sërish mediat; mohon lajmet që Demi Moore po jeton me ta!

Gruaja e Bruce Willis sulmon sërish mediat; mohon lajmet që Demi Moore

Gruaja e Bruce Willis, Emma Heming Willis, ka mohuar raportimet se ish-gruaja e aktorit Demi Moore po jeton me çiftin. Ky reagim vjen pasi u raportua se Moore ishte transferuar me çiftin pasi aktori u diagnostikua me demencë, por Emma Heming Willis e ka mohuar një gjë të tillë me anë të një postimi në rrjetin e saj social Instagram.

Marrëdhënia e Demi Moore dhe Bruce Willis është miqësore që nga divorci i tyre në vitin 2000, pas 13 vitesh martesë. Ata kishin tre fëmijë së bashku, ndërsa aktori tashmë ka edhe dy vajza me Emma Heming Willis. Kur Emma Heming Willis dhe Bruce Willis rinovuan betimet e tyre për 10-vjetorin e martesës, ata donin që Moore të ishte atje. Familja e tyre shpesh kalon kohë së bashku dhe e kanë mbështetur njëri-tjetrin në prag të diagnozës.

Kjo nuk është hera e parë këtë javë që Emma Heming Willis është kritikuar në media. Në fillim të kësaj jave, ajo i kërkoi paparacëve që të mos e ndiqnin aq shumë dhe të ndalonin së bërtitur ndaj bashkëshortit të saj ndërsa ai shkonte në punët e tij.

“Është e qartë se duhet ende shumë edukim”, shkroi ajo. “Pra, kjo shkon për fotografët dhe njerëzit e videove që po përpiqen t’i nxjerrin ekskluzive për burrit tim. Thjesht mbani hapësirën tuaj. E di që kjo është puna jote, por ndoshta thjesht mbaj hapësirën tënde. Ju lutemi mos i bërtisni burrit tim duke e pyetur atë se çfarë po bën… thjesht mos e bëni atë. OK?”

“Jepini atij hapësirën e tij. Lejo që familja jonë ose kushdo që është me të atë ditë të jetë në gjendje ta çojë atë nga pika A në pikën B të sigurt.”

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF